Adem Şener’den Hür FM’de ilk yayın

Sakaryanın en eski radyolarından HÜR FM’in el değiştirmesinin ardından radyonun yeni sahibi Sakarya Erenler İlme Hizmet Vakfı ilk yayınını dün akşam saat 21.00’de gerçekleştirdi. Erenler İlme Hizmet Vakfı Başkanı Adem Şener, katıldığı canlı yayın programında Sakaryalılar’a seslendi.

Aynı isimle ve 92.1 frekansından yayına devam edecek Hür FM radyosu, yayınlarında İslamî içerikli programlara yer verecek

Radyonun resmî açılışı vakıf üyelerinin katılımıyla 14 Ocak Perşembe günü saat 21.00’da Adem Şener Hocaefendinin canlı yayında yaptığı dua ile gerçekleştirildi.

Canlı yayına bağlanan Sakarya Erenler İlme Hizmet Vakfı Başkanı Adem Şener Sakaryalılar’a hitaben yaptığı konuşmada radyonun hedef ve yayın ilkelerini açıkladı. Şener, doğru yolu seçen genç bir delikanlıya benzettiği radyonun gayesinin; insanlığa hizmet, ümmet için bilinçli ve şuurlu nesiller yetiştirmek olduğunu söyledi.

Hür FM eski Yönetim Kurulu Başkanı Turan Çakar, radyonun yeni sahiplerine başarılar diledi
Hür FM eski Yönetim Kurulu Başkanı Turan Çakar, radyonun yeni sahiplerine başarılar diledi

İlk arayan Turan Çakar, hayırlı olsun dileğinde bulundu

FM’nin yapacağı çalışmaları Sakaryalılar’la paylaşan Adem Şener, zaman zaman canlı yayın esnasında arayan dinleyicilerle konuşarak tebrik mesajlarını kabul etti. Canlı bağlantıda arayan radyonun eski sahibi Turan Çakar, yapacakları çalışmalarda başarılar dileyerek yayın hayatına yeni bir vizyonla başlayan radyonun yeni sahibi vakıf yönetcilerini tebrik etti.

Şener: “Güzel çalışmaların gayreti içinde olacağız”

Vakıf Başkanı Adem Şener, Turan Çakar’a teşekkür ederek, “Sakarya için eski ama bizim için yeni olan radyoda, tecrübelerinizi bizimle paylaşmanızı ve desteğinizin devamını bekliyoruz. Hür FM’i bugüne kadar olduğu gibi aynı ciddiyet ve samimiyetle çalışıp, ayakta duran bir medya kuruluşu olarak daha ileri hedeflere taşıma gayreti içinde olacağız” diye konuştu.

 

1 Yorum

Bir yanıt bırak