Arçelik temsilcilerinden anlamlı sosyal proje

Arçelik Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü yönetici ve bayileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Engelsiz Kafe’yi ziyaret ederek, çalışan engelsiz personelle keyifli saatler geçirdi.

ARÇELİK’DEN SOSYAL PROJELERE TAM DESTEK

Arçelik batı Karadeniz bölge temsilcilerinin öncülüğünde Sakarya’da faaliyet gösteren Arçelik bayi temsilcilerinin katılımı ile Engelsiz Kafe’de düzenlenen etkinlikle sosyal projelere ne kadar önem verdiğini gösterdi.

Sakarya’da Down sendromlu gençleri hayatla barıştıran ve sosyal anlamda kaynaşmayı, kendi ayakları üzerinde durmayı aşılayan bir yer olan Engelsiz Kafe’de servis elemanlığı yapan engelliler, başkalarıyla iletişim kurmayı öğreniyor.

‘BAKIŞ AÇISINI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ’

Toplumun engellilere bakış açısını değiştirmek istediklerini ifade eden kafe sahibi Ferruh Kaledibi, çalışan, üreten, özgüveni gelişmiş gençler yetiştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Engelsiz cafede gerçekleşen programda kafe çalışanlarına çeşitli hediyeler veren bayi temsilcileri, Down sendromlu gençlerin içtenlikleri ve sıcak ilgilerinin kendilerini etkilediğini dile getirirken her zaman bu anlamda sosyal projelerde bu gençlerin yanında olacaklarını ifade etti.

FZRKINDALIK OLUŞTURMAK

Marmara Batı Karadeniz Arçelik Satış Yöneticisi Barbaros Şengöz, “Türkiye’de Arçelik, tüketicilerimize her konuda çözüm ortağı olmaya çalışıyor. Her konuda teknolojik ürünlerle hayatlarına girmeye çalışıyoruz. Toplumda farkındalık yaratmak amacıyla sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyoruz. Bugün bu sosyal sorumluluk projelerinin bir tanesini Sakarya’da bayilerimizle birlikte hayata geçirdik. Hem burada arkadaşlarımızın çalıştıkları ortamları hem de engelsiz kafeyi tanıdık. Onlarla sohbet ettik. Bu arada bayilerimizin hepsinin gönüllü katılımıyla ufak birer hediye aldık. Bizler de çok mutlu olduk” dedi. • Kadriye ODABAŞ

Bir yanıt bırak