Sakaryalı pop müzik sanatçısı Akif Yener, Sakaryaspor’un kuruluş yıldönümü nedeniyle yazıp bestelediği “Bu Kalp Seninle Sakaryaspor”adlı 50. Yıl Marşı CD Klibini Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a takdim etti.

Sakaryalı sevilen sanatçı Akif Yener, bestelediği 50 Yıl Marşı’nın tanıtımı ve takdimi için ziyaretlerine devam ediyor. Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’la Taraklı’da biraraya gelen genç sanatçı marşın hikâyesini ve yaptığı sanatsal çalışmaları paylaştı.

Marşın klibini ilgiyle izleyen Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, 50. Yıl Marşını çok beğendiğini ve çeşitli etkinliklerde de coşkuyla dinlediğini belirterek, marşın klibini de çok beğendiğini söyledi.

Akif Yener ayrıca, Taraklı Mahdumlar Köyü’nden olan Akif Yener’in, hemşehrisi olduğunu ve yakinen görüştüğünü ifade ederek, Sakarya ve Sakaryaspor için yıllardır yaptığı başarılı çalışmaları için genç sanatçıyı kutladı ve teşekkür etti.

Akif Yener: “Taraklılı olmaktan gurur duyuyorum”
akiyyener-tarakli-2
Sanatçı Akif Yener Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a bir albüm takdim etti

Pop Müzik Sanatçısı Akif Yener, son albüm eseri Sakaryaspor 50. Yıl Marşı “Bu Kalp Seninle Sakaryaspor” klibi ile ilgili Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile istişarede bulunarak, “Çocukluğumun geçtiği sokaklarda, caddelerde, ilkokulu okuduğum Taraklı Mahdumlar Köyü ve civar köylerde bir çok hatıram var. Çok eski geçmişe dayalı kültürü olan Taraklılı olmak ve saf Anadolu insanı içinde büyümüş ve bu topraklarda doğmuş olmanın büyük avantajını her daim hissettim. Yılda birkaç kez konser verdiğim Taraklı’da halkın büyük ilgi ve tevecühünü görmek de beni son derece mutlu ediyor. Ayrıca ben de Taraklılı olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Meslek hayatım boyunca sayın başkanımla hep yakın temasta ve projelerimle ilgili her gelişmede irtibat halindeyim. Başkanımızın, kültüre ve sanata desteği, ayrıca sanatçı ruhlu bir insan olması hem beldemiz hem de Sakarya için büyük bir avantajdır düşünüyorum. Meslek hayatımda şahsıma verdikleri desteklerden dolayı sonsuz müteşekkirim” diye konuştu.

Etiketler:

1 Yorum

Bir yanıt bırak