LC Haber Ajansı hizmete başlıyor

Sakarya basının sayılan ve sevilen yüzü gazeteci Levent Candan, yıllardır hayâlini kurduğu Haber Ajansını çok yakında Sakaryalılar’ın hizmetine sunuyor.

Sakarya yerel basınının çeşitli medya kuruluşlarında uzun yıllar görev yapan Levent Candan artık kendi işinin patronu oldu. LC Haber Ajansı adını taşıyan medya şirketinin kuruluşunu tamamlayan Candan, hizmet ofisinin kapılarını bugün açıyor.

Haber, reklam, tanıtım ve halkla ilişkiler olmak üzere tüm medya organizasyonlarında hizmet verecek olan Candan, 20 Ekim 2020 tarihinde yapacağı açılış öncesi meslektaşları ve dostları ile yeni ofisinin tanıtımı ve fikir alışverişi için bugün bir araya geliyor.

BASININ HER DALINDA

Halen, Karadenizin etkili Bölge gazetesi Taka’nın Sakarya Temsilciliğini sürdüren Levent Candan, ilimizde kurum ve sivil toplum kuruluşlarına basın danışmanlığı, yerel internet haber sitelerine fotoğraf ve haber servisi hizmetlerini sürdürüyor.

İlimiz yerel basını ve internet medyasında gündeme dair köşe yazıları ve makaleleri ile yazarlık deneyimini de sürdüren Levent Candan’ın, sosyal medyada yoğun takipçileri bulunuyor.

Gazeteci-Yazar Levent Candan LC Haber Ajansı’nı kurarak hayâlini gerçekleştirdi

MESLEKTE ÇEYREK ASIR…

Sakarya’nın ve bölgenin başarılı gazetecisi Levent Candan, bugün meslek hayatının 25. yılı ve yeni yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Yeni ofisinde bu mutluluğunu dostları ve meslektaşları ile paylaşmak üzere bir araya gelecek olan Candan, kurduğu yeni ofisinin tanıtımı ve hedeflerini paylaşacak.

Ofisinin tanıtım gününe tüm dostlarını davet eden Levent Candan, “Saygıdeğer meslektaşlarım; yıllardır hayâlini kurduğum LC Haber Ajansı’nın açılışı pek yakında olacak. Hayırlısı ile kuruluşumuzu gerçekleştirdik. Ekim ayı içinde güzel bir açılış programı ile hizmete açmayı düşünüyoruz. Bu konuda gerekli bilgilendirmeyi ayrıca yapacağım.

18 Eylül Cuma günü ve ayrıca Doğum Günüm olan bu anlamlı günde, LC Haber Ajansı’nda 15:00 – 23:00 saatleri arasında, bir ayak alışması olması ve yeni büromuz hakkında öneri ve fikirlerinizi almak üzere siz değerli dostlarımı bekliyor olacağım” ifadelerini kullandı.

MESLEKLE İLGİLİ PROJELERİNİ PAYLAŞACAK

LC Haber Ajansı, Kurtuluş Mahallesi Karaağaç Bulvarı No: 25 Daire: 201-202 Adapazarı Sakarya (Mahmudun Fırının karşısı, Tedi Mağazası ve DP Parti Üstü) adresinde hizmete başlıyor.

Gazeteci-Yazar Levent Candan, meslektaşları ve dostları ile yeni ofisindeki buluşmasında meslekî projelerini ve hedeflerini paylaşacak.

DOĞAL ORTAMDA MEDYA OFİSİ

Ofisi, usta tasarımcıların desteğinde otantik ve doğal ahşap ürünleri ile dekore edilen LC Haber Ajansı, şehir içinde doğayı yaşatacak bir konseptde tasarlandı. Meslektaşlarını ve konuklarını burada ağırlamaktan onur duyacağını söyleyen Levent Candan, Sakarya’ya böyle bir medya kuruluşunu kazandırmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Levent Candan’a mesleğindeki başarılarının devamı temennisi ile yeni işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Sakarya Haber Ajansı

Bir yanıt bırak