Ödüllü FixnZip ile fermuar sorunu ortadan kalkıyor

Bozulmuş, kırılmış veya eksik fermuarlar her zaman can sıkıcı bir durum olmuştur. Munkees – FixnZip ile artık fermuarlarınız düzgün çalışacak. İster kampta çadırda, ister sırt çantanızın fermuarında, ister kıyafetlerinizde kolay ve hızlı bir şekilde fermuarları tamir edebileceğiniz aparat, dünyaca ünlü ISPO ödülüne layık görüldü

Zirve İthalat’ın Türkiye’ye getirmiş olduğu Munkees markası, FixnZip ürünüyle ödül almaya hak kazandı. Profesyonel sporculardan oluşan tarafsız bir jüride değerlendirilen fermuar onarıcı FixnZip, altın ödülün sahibi oldu. Gerek profesyonel sporculara gerek son tüketiciye pratik bir çözüm sunan FixnZip, aldığı ödülle işlevselliğini ve kalitesini kanıtladı.

Aksesuar markası Munkees, FixnZip modeli ile bozuk ya da kırılmış fermuar problemlerini ortadan kaldırıyor. Naylon, plastik ve metal fermuar dişlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz FixnZip, hızlı bir şekilde bozuk olan fermuarları onarıyor. Özellikle seyahatlerde ve kamplarda büyük öneme sahip FixnZip, pratik kullanımıyla size zaman kazandırıyor. Harici başka hiçbir alete ihtiyaç duymadan tamir edebileceğiniz FixnZip, dünyaca ünlü ISPO Ödülleri’nden outdoor aksesuar kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Her sene özel ve tarafsız profesyonel sporculardan oluşan ISPO Ödülleri, profesyonel sporcular için olduğu kadar son tüketici için de çok önemli. Farklı, işlevsel ve pratik ürünlerin değerlendirildiği birbirinden farklı kategorilerde ödül veren ISPO, özellikle ürün yelpazelerini genişletmeyi hedefleyen bayiler için de güçlü bir referans.

Etiketler:

Bir yanıt bırak