SASAYDER’den kahvaltılı buluşma

Sakarya’nın tek Satınalma Meslek Platformu olan SASAYDER, üyeleri ve aileleri ile birlikte bir pazar kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

MESLEĞİN GELİŞİMİ İÇİN

Sakarya Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği (SASAYDER) meslektaşları ile birlikte mesleki aktivitelerin yanında sosyal faaliyetler ile de üyelerinin ağlarını genişletmeye devam ediyor. Satınalma mesleğinin Sakarya’da gelişmesi amacında olan SASAYDER, 2019 yılından bu yana 100’e yakın üyesi ile birlikte 8 Milyar TL’lik bir satınalma bütçesini yöneten Satınalma Profesyonellerinden oluşuyor.

SASAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Emre Salihoğlu

EŞLERE DESTEK ÇAĞRISI

Derneğin amacının mesleki gelişim ve fayda sağlamaya yönelik olduğunu belirten başkan Emre Salihoğlu, dernek üyesi ve yönetimindeki meslektaşların aile fertlerinden de dernek için yapılan çalışmalarda eşlerine destek çağrısında bulundu.

Emre Salihoğlu, ailelerin sosyal vakitlerinden alarak dernek çalışmalarına harcanan zamanın mesleğin bölgedeki geleceğini değiştireceğinin altını çizdi

EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI

Başkan Salihoğlu, 28-29 Eylül tarihlerinde SATSO Meclis salonunda gerçekleştirilecek ‘Temel Satınalma Süreçleri ve Teknikleri Eğitimi’ ile ilgil de kısa bilgi vererek kayıtların 26 Eylül’e kadar devam edeceğini, üniversite öğrencileri için ise eğitimin ücretsiz olarak sınırlı kontenjanda sunulacağını belirtti

Bir yanıt bırak