Toyota Türkiye’ye Olgunlar’dan teşekkür plaketleri

Son 6 yıldır eğitime ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek amaçlı düzenlenen, bu yıl 31. kez tertip edilen Olgunlar Futbol Turnuvası’na katkıda bulunan sponsor firmalara teşekkür plaketleri verilmeye devam ediliyor.

Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Yeni Müdürü Cahit Orhan Ölmez ve Okul Aile Birliği yeni yönetiminden Başkan ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cihan Alemdaroğlu,Başkan Yardımcısı Turgay Arman, Muhasip Üye Sedat Papatya ve Turnuvanın reklam ilan sorumlusu Cengiz Olgaç ile birlikte , Toyota Türkiye A.Ş. Kurumsal Planlama Müdürü Erhan Karsak ve Kurumsal Planlama Müdür Yardımcısı Şebnem Erkazancı’ya ayrıca Boshoku Türkiye Otomotiv A.Ş. İdari İşler İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Departmanı Müdürü Sedat Alkan’a, Kurumsal işler şefi Çiğdem Nemutlu Tekimay ve Kurumsal işler Uzmanı Celalettin Memişoğlu’na iş yerlerinde ziyaret edilerek kendilerine teşekkür plaketleri sundular.

Toyota Türkiye A.Ş. Kurumsal Planlama Müdürü Erhan Karsak yaptığı açıklamada şunları söyledi,“Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Sakarya da ki bir çok benzer etkinliğe desteklerde bulunmaktayız. Aslında burası bir fabrika ve pazarlama ile satış birimlerimiz farklı yani bu konular için bize ayrılmış bir bütçe yok ancak biz yine de şartları zorlayarak elimizden geldiği kadar hatta daha fazlasını yapıp Sakarya ya katkılarda bulunmaya çalışıyoruz. Bu etkinlikte olmaktan , eğitime katkı da bulunmaktan mutluyuz Sosyal Projelere destek olmak güzel bir olay , hele konu eğitime katkı olunca bizim için kaçınılmaz bir olgu, bu projeye katkıda bulunmaktan ayrıca onur duydum yapılan organizasyonun eğitime katkı amaçlı olması bizleri bu işe daha sıkı sarılmamızı gerektiriyor” dedi.

Boshoku Türkiye Otomotiv A.Ş. İdari İşler İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Departmanı Müdürü Sedat Alkan da yaptığı açıklamada, “Bu yıl Olgunlar Futbol Turnuvasına elimizden geldiği kadar katkıda bulanabildik. Bir öğrencimize dahi destek olabildiysek ne mutlu. bu bir sosyal sorumluluk projesi emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretler Sedat Papatya’nın sahibi olduğu 1966 model klasik Chavrolet araçla gidilince herkesin dikkatini çekti.

Turnuvayı tekrar seyretmek isteyenler birçok firmanın Reklam vererek katkıda bulunduğu organizasyon bilindiği gibi son 3 yıldır. www.sakaryaolgunlarturnuvasi.com internet televizyonundan canlı olarak yayınlanmıştı. •Cengiz OLGAÇ

Bir yanıt bırak