Başkan Mehmet Demir’den gazetecilere sürpriz ve jest

Paylaş:

Katlıpazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Demir, ”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nünde basın mensubu dostlarına hoş bir sürpriz hazırladı. Ofisinde ağırladığı dostlarına bir pasta keserek Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Başka Demir birer plaket takdim ederek de onları onore etti.

”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde; LC Haber Ajansı sahibi Levent Candan, Sakarya Haber Ajansı sahibi Levent Bayri, Gözlem Sakarya Dergisi sahibi Candan Tufan ve Sakarya 54.net internet haber sitesi sahibi Fehmi Duman’ı ofisinde ağırlayan Katlıpazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Demir, dostlarının bu anlamlı gününü kutladı.

BAŞKAN DEMİR’DEN GÜNÜN ANISINA PLAKET

Ofisinde hazırladığı güzel bir sürprizle basın dostlarına jest yaparak bugüne kadar özveri ile yaptıkları gazetecilik mesleğindeki başarılarının devamını dileyen Başkan Demir, pasta ve ikramlarının ardından günün anısına birer plaket takdim etti.

Bu hoş sürprizle mutlu olan gazeteciler; Levent Candan, Levent Bayri, Candan Tufan, Fehmi Duman ve Necla Bakan, Başkan Mehmet Demir’e bu anlamlı jesti için teşekkür ederek, birlikte hatıra pozu verdiler.

Bir yanıt bırak