Berna’ya özel doğum günü şarkısı

Paylaş:

Sakarya’nın tanınmış ailelerinden Sakallıoğulları’nın kızı Hale Berna Sakallıoğlu, doğum gününe hoş sürprizlerle girdi. 18 Ekim’de yeni yaşını kutlayan Berna’yı tebrik eden arkadaşları ona güzel bir sürpriz yaparak ismine özel bir şarkı klibi hazırladı. ”Doğum Günün Kutlu Olsun, İyiki Doğdun Berna…”

Sakarya’da sanat alanında sosyal aktivitelere düzenli olarak katılan Berna Sakallıoğlu, üyesi olduğu Sakarya Akademik Sanat ve Kültür Derneği’nde (SASKÜD) müzik çalışmalarını sürdürüyor. Derneğin bu haftaki çalışmasında kendisine güzel bir doğum günü sürprizi yapılan Berna Sakallıoğlu çok mutlu bir gün geçirdi. Şefleri SASKÜD Başkanı Gaye Doğan başta olmak üzere Şule Bayri, Necla Bakan ve müziksever dostları ile doğum gününü kutlayan Berna Sakallıoğlu, kendisine bu mutlu günü yaşatan dostlarına teşekkür etti.

Derneğim müzik çalışması sırasında getirilen sürpriz doğum günü pastasını dostları ile birlikte kesen Berna Sakallıoğlu’na bir de doğum günü şarkısı sürprizi vardı… İsmine özel hazırlanan video klibi çok beğendiğini ifade eden Sakallıoğlu, yeni yaşını dostları ile kutlayıp, mutluluğunu paylaştı.

BERNA’DAN SAHNE PERFORMANSI

SASKÜD müzik çalışmalarını sürdüren Berna Sakallıoğlu, doğum günü kutlamasının ardından sahneye gelerek ‘Aşkın Kanunu’ ve ‘Adını Anmayacağım’ şarkılarını arkadaşı Şule Bayri ile birlikte seslendirdi. Sakallıoğlu’nun sahne performansı büyük alkış aldı…

Bir yanıt bırak