Hanımlar! Bu fuar tam size göre

Paylaş:

Türkiye’nin bir çok ilinde festival düzenleyen kadın girişimci şimdi de Sakarya’da. “Fiesta” adıyla festivaller düzenleyen girişimci Aynur Durmuş, ilk defa geldiği Sakarya’da 60 emekçi kadını bir araya getirip bu güzel etkinlikte buluşturdu.

Kadın girişimciler deyince akla hep farkındalıklar gelir. İşte onlardan birisi de Fiesta Kadın El Emekleri Festivali… Görülmeye değer güzellikteki festivalin ilk günden ilgi gördüğünü belirten Aynur Durmuş, kapılarını tüm Sakaryalılara açarak bu güzellikleri gezip görmeye davet ettiklerini söyledi.

Aynur Durmuş / Fiesta Organizasyon

FESTİVALDE GÖRSEL ŞÖLEN

Kadın girişimcilerin bir araya gelerek rengarenk el emeği, göz nuru ürünlerini sergileyip satışa sunulduğu festival tadındaki fuar organizasyonu Sakarya Sen Otel’de başladı. Misafirlerini bekleyen görsel şölen şeklindeki el emeği stantlarına inanılmaz bir rağbet var.

SAKARYA’YA ÖZEL İNDİRİM

Sakarya’da ilk düzenlendiği için yüzde 70’e varan özel indirimlerin olduğu ve gece 22.00’ye kadar kalacak festivalde; gıdadan takıya, tespihten parfüme, giyim ve el sanatlarından yöresel ürünlere kadar çeşitli ürünler bulunuyor.

14 Aralık Perşembe günü başlayan ve 17 Aralık Pazar günü sona erecek festival, meraklılarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

LC Haber / Sakarya – Serdivan

Fiesta Festivale katılan markalar
Güzin Ablanın Mutfağı, Bosankapecivo, Nurkanın El Emeği, Leblebici Yusuf, Erol Boyun Değmez Parfüm, Dolunay Doğaltaş, Bir yan Tespih, Ceylan Şekerleme, Lisa Scarf, Özge İç Giyim, Dükkan Yüzük, Elif Giyim, Seda Butik, Kübra Aksu Butik, Es Diamond, Heradekors, Lisascarf, Keyifli Butik 54, Ekşhi Butik, Canan Aksesuar, Merve Kaykısız, Es Accesuares, Safiante, Gülsüms Boutique, Tuğbaccessoriess, Melly Melly, Dayensparfum.melisa, ByHidayetdursun, Arzu Çocuk Giyim, Jalebilmezboutique, Atide, Nur Butik, Luna Kids, Pena Moda, Butiklim, Milena Pillows, Lalcedesignn, Durutöremen, Ebrarrscarfs, Ebrar Çakar, Parla, Jewerl, Raya Pırlanta, Trend Optik, Mervscarf, Öznur Butik, Alcan Çeyiz, Lamaİ Style, Can Ayşe Butik, İpek Beauty Salon, Bototo, Öz Butik, Esef Butik, B&A Butik, Doruk Kids, Hk Homewear, Neris Takı Aksesuar, Meldascarff, Aksa Butik, Mucize Tekstil, Nilgün Bloğ, Sude Pat.