“İnsan ve hizmet odaklı bir anlayışla Sakarya’yı geleceğe hazırlayacağız”

Paylaş:

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alemdar, Kocaali’de AK Parti seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. İnsan ve hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışıyla Sakarya’yı geleceğe hazırlayacaklarını ifade eden Alemdar, “Bu şehir için, Kocaali için birlikte çalışalım istiyoruz. 16 ilçemize eser ve hizmetler üretmek adına, hemşerilerimizle bir ve beraber olarak inşallah çok daha güzel bir Sakarya inşa edeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Kocaali’de AK Parti seçim ofisinin açılışını yaptı. Açılış öncesi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden ve Dernek Başkanı Ahmet Yavuzyiğit ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Alemdar, yeni dönem ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Programa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Kocaali İlçe Başkanı İsmail Demir, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kanber, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Deligöz, Önceki dönem MHP Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Ülkü Ocakları Başkanı Harun Afacan ve Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar katıldı.

Aramızdaki muhabbeti artırarak yolumuza devam edeceğiz

Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde konuşan Alemdar, “Kültürel faaliyetlerin unutulmaması için derneklerimizde görev yapan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah samimiyetimizi, birlikteliğimizi, istişare kültürümüzü geliştireceğiz. 31 Mart sonrası yeni bir heyecanla aramızdaki muhabbeti artırarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Belediyecilik insan ve hizmet odaklı olmalıdır

Alemdar konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “Şunu çok iyi biliyoruz ki, belediyecilik insan ve hizmet odaklı olmalıdır. Herkese ulaşmak, tüm hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak istiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın 94 yılında başlattığı belediyecilik ruhuyla insanımızın her zaman yanında olacağız. Kocaali’den Taraklı’ya şehrimizin tamamında bir ve beraber olarak yürüyüşümüzü sürdüreceğiz.”

Başkan Adayı Alemdar, genç Emirhan’la özel olarak ilgilendi

Dernek ziyaretinin ardından AK Parti seçim ofisinin açılışını gerçekleştiren Alemdar, hayırlı olmasını temenni ederek, “Bu şehir için, Kocaali için birlikte çalışalım istiyoruz. 16 ilçemize eser ve hizmetler üretmek, hemşerilerimizle bir ve beraber olarak inşallah çok daha güzel bir Sakarya inşa edeceğiz” dedi.

Ofis içerisinde Emirhan Çelik adlı gencin akıllı ev sistemleri projesini inceleyen Alemdar, genç girişimciyle özel olarak ilgilendi. Alemdar, “Emirhan kardeşimizi böyle özel bir projeden dolayı tebrik ediyorum. Bu topraklar imkan verildiğinde ne kadar yetenekli isimlerin yetişebildiğini işte burada hepimize gösteriyor. İnşallah yeni dönemde en büyük yatırımı gençlerimize yapacağız. Onların her alanda rekabet gücünü artıracağız” ifadelerini kullandı.