REMAX Hür’den “2023 Başarı Ödülleri’’

Paylaş:

Sakarya’nın emlak sektöründe önde gelen firmalarından REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi, 21. kuruluş yıldönümünü Serdivan Sen Otel’de düzenlenen muhteşem bir ödül töreni ile kutladı. Şirket yönetimi ve danışmanlar nezih bir ortamda düzenlenen yemekte bir araya geldi ve ardından gerçekleşen ödül töreninde Remax Hür’ün başarılı danışmanlarına ödülleri takdim edildi.

“BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi danışmanlarının katıldığı ve sunumu Ayşe Nur Çakar tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde bir konuşma yapan REMAX Hür Genel Müdürü Turan Çakar, her geçen yıl sektörde büyümeye devam ettiklerini söyledi. Konusunda uzman ekibi ile büyük bir aile olduklarını ve bundan büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyen Çakar, hedeflerinin nitelikli, çalışmayı seven, güvenilir yeni iş arkadaşları ile çok daha büyük bir ekip oluşturmak olduğunu belirtti. Çakar, “21. yılımızdayız. Zaman zaman zor ve Meşakkatli yıllarımız oldu ama bugün geldiğimiz nokta çok şükür harika. Üniversite gibi olduk; eğitiyoruz, mezun ediyoruz. Açılan yeni işyerleri ile piyasamız büyüyor’’ dedi.

GÜVEN VE SAMİMİYET

Bu sektörde güven ve samimiyetin başarıda en önemli faktör olduğununu vurgulayan Çakar, ‘‘Dostlarınız ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizde güven ve samimiyetinizi asla kaybetmeyin. İnsanlar size güvenmeli ve sizinle işbirliği yaparken kafalarında her hangi bir soru işareti olmamalı Başarının en önemli noktası budur. Buna önem verirseniz başaramayacağınız hiç bir şey yok. Dolayısıyla başaran arkadaşlar bunlara harfiyen uydukları için başarılı oluyorlar’’ ifadelerini kullandı.

MİNİ BİLGİ YARIŞMASI

Ödül töreni öncesi sektörle ilgili sorulardan oluşan bir bilgi yarışması düzenlendi. Ayşenur Çakar’ın yönettiği bilgi yarışmasında, danışmanlar soruları verilen süre içersinde cevaplamaya çalıştı. Oldukça heyecanlı geçen yarışma esprili anlara sahne olarak etkinliğe ayrı bir renk kattı.

PROFESYONELLERE ÖDÜL

Törende, “REMAX Hür 2023 Yılı Müşteri Memnuniyeti Ödülü’’, “2023 Yılı İşlem Sayısı Ödülü’’ ve “2023 Yılı En İyi Ciro Ödülü’’ kategorilerinde ilk üçe giren danışmanlara ödülleri takdim edildi.

Verilen Ödüller:

2023 Yılı REMAX HÜR Müşteri Memnuniyeti 1.si İlknur DOĞAN

2023 Yılı REMAX HÜR Müşteri Memnuniyeti 2.si Melike SEÇGİN

2023 Yılı REMAX HÜR Müşteri Memnuniyeti 3.sü Yeşim KARA

2023 Yılı REMAX HÜR Sosyal Sorumluluk Ödülü İlke AYDAŞ

2023 Yılı REMAX HÜR İşlem 1.si İlknur DOĞAN

2023 Yılı REMAX HÜR İşlem 2.si Mehmet ÇAKAR

2023 Yılı REMAX HÜR İşlem 3.sü AyferSEVER

2023 Yılı REMAX HÜR Ciro 1.si İlknur DOĞAN

2023 Yılı REMAX HÜR Ciro 2.si Mehmet ÇAKAR

2023 Yılı REMAX HÜR Ciro 3.sü TalhaYEĞİN

Ali Gaffar Çakar ve Ayşe Nur Çakar kardeşler, ‘REMAX Hür 2023 Ödül Töreni’ni başarı ile organize ettiler.

 

REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi Genel Müdürü Turan Çakar ve şirket yöneticisi kızı Ayşe Nur Çakar, düzenledikleri ödül töreni sonrası hatıra pozu verdi.

Sakarya Haber Ajansı / Sakarya