Rıdvan Duran LC Haber’i ziyaret etti

Paylaş:

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran LC Haber ekibini ziyaret etti. Projelerinden bahseden Duran, “Sakarya’yı hem kültürel hem de sosyal anlamda daha ileri noktaya taşıyacağız” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığı görevinden istifa ederek AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Rıdvan Duran, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere devam ediyor. Basın kuruluşları ile bir araya gelen aday adayı Duran, LC Haber Ajansı’nı ziyaret etti.

VİZYON PROJELERİNİ PAYLAŞTI

www.lchaber.com İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya Temsilcisi  Levent Candan ile karşılıklı temasta bulunan Duran, Sakarya ile ilgili projelerini ve vizyonunu paylaşarak, aday adaylık sürecindeki çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyarette LC Haber Kurumsal Danışmanı Mehmet Demir, LC Haber Haber Müdürü Orhan Becan ve LC Haber Editörü Ülkü Hilal Yıldız da hazır bulundu.

‘GÖÇ ARTIŞINA ÖNLEM ALINMALI’

Sakarya’ya dışarıdan göçün çoğaldığını belirten Duran, önlem alınması gerektiğini vurguladı. Duran, “İstanbul’dan ve çevre şehirlerden Sakarya’ya ciddi oranda göç var. Bunun kontrollü bir şekilde yapılması ve önlem alınması gerekiyor. Memleketim Sakarya için bakanlıktaki görevimden istifa ederek aday adaylığına başvurdum. Sakarya’yı hem kültürel hem de sosyal anlamda daha ileri noktaya taşımamız gerekiyor” ifadelerini kullanarak yakında vizyon projelerini açıklayacağını söyledi.
Ziyaretin ardından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, LC Haber ekibine misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi. LC Haber İmtiyaz Sahibi Levent Candan ise nazik ziyaretlerinden dolayı Rıdvan Duran’a teşekkür ederek başarılar diledi.

LC Haber / Sakarya