‘SAYŞAD Değerlerini Yaşarken Anıyor’

Paylaş:

Sakarya Yazarlar Şairler Derneği’nin ”SAYŞAD Değerlerini Yaşarken Anıyor” anma etkinliği hazırlıkları hızla devam ediyor. Etkinliğin onur konuğu Sakarya’nın kültür elçisi Hamdi Özarutan olacak. Sanatseverlerin katılacağı yemekli etkinliğin sunumunu SAYŞAD üyesi Yazar Asuman Figen Tümer yapacak.

Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği (SAYŞAD) geleneksel hale getirdiği ‘SAYŞAD Değerlerini Yaşarken Anıyor’ etkinliği ile şiir dostlarını yeniden bir araya getirecek. 2 Şubat 2024 Cuma günü Adapazarı Belpaş Elegant Kafe’de gerçekleşecek yemek organizasyonlu etkinliğin onur konuğu ‘Sakarya’nın kültür elçisi’ ünvanlı ünlü organizatör Hamdi Özarutan.

MÜZİK BÖLÜMÜNDE RENKLİ İSİMLER

Programın müzik bölümünü Sakarya’nın fenomen gitaristi Sefer Beyenal koordine edecek. Sevilen ses sanatçılarından Firdevs Altındaş’ın katılacağı geceye; Sakarya Akademik Sanat ve Kültür Derneği (SASKÜD) Başkanı Gaye Doğan, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Aslıhan Ergin Ateş ve ses sanatçısı Yasemin Öncü geceye renk katacak isimler olacak.

Geceye ayrıca Latin tarzı gitar yorumuyla Müzik Öğretmeni Oğuz Çetingök de sanatseverlerle birlikte olacak.

GECEDE GÖRSEL ŞÖLEN

Programın görsel şölen bölümünde bu kez sahneye Sakarya Kafkas Kültür Derneği Kafkas Dansları Topluluğu Dans Hocaları Cabir Deniz ve partneri muhteşem bir gösteri sunacak.

SAYŞAD Başkanı Çetin Elveren, oldukça renkli geçecek gece için sanatseverlere çağrıda bulundu. Başkan Elveren, ‘‘Gecemizde dernek üyelerimizin ve misafirlerimizin okuyacağı şiirler ile tam bir nostaljik kültür sanat esintisine dönüşecek etkinliğimize siz saygın Sakaryalı sanatseverleri bekliyoruz” dedi.

”SAYŞAD Değerlerini Yaşarken Anıyor” Programı
Yer: Elagant Kafe  Tarih: 2 Şubat 2024 Cuma  Saat: 18.00- 23.00  Fiks Menü: 350 TL.
İletişim Rezervasyon:
0530 499 79 30

Bir yanıt bırak