SİSYD hayırseverleri kış öncesi desteğe çağırdı

Paylaş:

Sakarya İhtiyaç Sahipleri Yardımlaşma Derneği (SİSYD) yaklaşan kış mevsimi nedeniyle ilimizde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere erzak, giyim ve yakacak yardımı için çağrıda bulundu.

‘HER ZAMAN ONLARIN YANINDAYIZ’

Sakarya’da ihtiyaç sahipleri için tüm imkanlarını seferber eden Sakarya İhtiyaç Sahipleri Yardımlaşma Derneği, yaklaşan kış ayıları öncesi hazırlıklarını yoğun olarak sürdürüyor. Sakarya’da tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ve mağdur vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirten dernek başkanı Metin Çetin, ulaştırılacak yardımlara destek amaçlı tüm hayırseverleri katkıda bulunmaya davet etti.

‘KATKILARINIZI BEKLİYORUZ’

Başkan Çetin, “Kışlık soba ve boru alımlarımız için desteklerinizi bekliyoruz. Ayrıca, listemizdeki tespitli ailelerimize dağıtılmak üzere kömür alımı yapılacaktır. Diğer taraftan çocuk giyimine destek amaçlı 1 çocuk giyimi için 200 TL (Waikiki Kart) belirledik. Erzak alımlarımız için 1 koli bedeli 99 TL’dir. Her zaman olduğu gibi katkılarınızın devamını bekliyoruz. Yardımlarınızı; Dernek IBAN: 37 0001 0019 1393 9302 5550 01 Ziraat Bankası Ankara Caddesi Şubesi’nden yapabilirsiniz. 

Hayırda yarışan tüm iyiliksever destekçilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Bir yanıt bırak