Sultanlar Generali Sigorta ile hedef büyüttü

Generali Sigorta, ‪2019-20‬ sezonunda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ni namağlup şampiyonlukla tamamlayan ve Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Sakarya Bayan Voleybol Spor’a isim sponsoru oldu.

Sakaryalı filenin sultanları resmen Generali Sigorta ailesine katıldı. Görkemli bir törenle imzalar atılarak lansman yapıldı. Sapanca Elite World Otel’de gerçekleşen imza töreni ile Sakarya Voleybol Spor Kulübü resmen ‘Generali Sigorta Sakarya Voleybol’ oldu.

Lansmanda imzaları Generali Sigorta CFO’su ve CEO Vekili Sunay Koray ve Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş attı.

Sultanlar’dan görkemli imza

HEDEF SULTANLAR LİGİ

Geçtiğimiz sezon şampiyonlar şampiyonu olarak tüm dikkatleri üzerine çeken, 1. Lig’e namağlup çıkmayı başaran filenin yerli sultanları Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Generali Sigorta ile resmen söz kesti. Dünya’nın en prestijli ligi olarak gösterilen Sultanlar Ligi hedefiyle söz kesilen lansmanda, sportif, kültürel, sosyal sorumluluk çerçevesinde spor ve sporcuya katkı veren Generali Sigorta ailesine teşekkür eden kulüp başkanı Ömer Bektaş, geçtiğimiz sezon sponsorlara ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanına şükranlarını sunduğunu ifade etti.

SPONSORLUĞA ÖZEL FORMA: Generali Sigorta CFO’su ve CEO Vekili Sunay Koray’ın yanı sıra Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, Antrenör İdris Demir ve Takım Kaptanı Elvan Alpar’ın hazır bulunduğu basın toplantısında yeni sezona ve işbirliğine özel tasarlanan forma da kamuoyuyla paylaşıldı. ‪2019-20 sezonunda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ni şampiyonlukla tamamlayan ve Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Sakarya Bayan Voleybol Spor, anlaşma çerçevesinde maçlarına yeni formasıyla çıkacak.

BEKTAŞ: “HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ”

Anlaşmayla ilgili açıklamada bulunan Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Başkanı Ömer Bektaş, “Farklı ülkelerde  sporun her dalında sporun ve sporcunun yanında olmayı görev edinen, Türkiye’de ise 150 yıldan uzun süredir büyük işlere imza atan böylesine önemli bir markanın Sakarya Voleybol Spor’a kucak açmasından dolayı son derece mutluyuz. İnanıyorum ki bu işbirliği ve beraberliğin getirdiği güçle hedeflerimize hep beraber ulaşacağız. Hedefimiz, Sultanlar Ligi ve Avrupa Ligi. Bu birliktelikte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KADINA YÖNELİK SOSYAL SORUMLULUK

Generali Sigorta yaptığı açıklamada sosyal sorumluluk ve kadına yönelik katkılardan söz etti. Generali Sigorta, ‪2019-20‬ sezonunda Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ni namağlup şampiyonlukla tamamlayan ve Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Sakarya Bayan Voleybol Spor’a isim sponsoru oldu.

Bir yanıt bırak