Çalışan gazeteciler buluşması

Gazeteciler bu kez kendi sorunlarını tartışmak, çözüm yolları aramak amacıyla ilk kez bir araya geldi. Ajans Medya tarafından organize edilen buluşmada, ilimizin yerel gazete ve internet medyası çalışanları ile yöneticileri, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle  biraraya gelip sorunları ve beklentilerini masaya yatırdı.

GÖRÜŞLER PAYLAŞILDI
Ajans Medya Genel Müdürü Şule ve Bayri ve Genel Koordinatör Eda Eren’in ev sahipliği ile Adapazarı Elegante Restoran’da, moderatörlüğünü Levent Bayri’nin yaptığı toplantıda, tüm katılımcılar görüşlerini paylaştı.


AYDINTEPE KONUK OLDU
Toplantının son bölümünde bir meslek büyüğü olarak konuk edilen Yeni Sakarya Gazetesi Genel Müdürü ve Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, meslekteki tecrübelerini paylaşarak, çalışanları başarıya götürecek tavsiyelerde bulundu.
GÜNÜN ANLAMI VE SÜRPRİZ
Aynı gün doğum günü olan, Yeni Sakarya Gazetesi Yayın yönetmeni Levent Bayri’ye sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. Toplantı sonunda tüm katılımcılara sertifika verilirken, gazeteciler bu güzel buluşmanın anısına birlikte fotoğraf çektirdi.

Bir yanıt bırak